Nr katalogowy: 110

Kazimierz BRZOZOWSKI (1871-1945)

Nr katalogowy: 110

Pejzaż z Tatr, 1942

olej, płótno; 39 x 49 cm;
sygn. i dat. l. d.: Brzozowski 1942.
estymacja: 3 000 - 3 600 zł