Nr katalogowy: 107

Eugeniusz DZIERŻENCKI (1905-1990)

Nr katalogowy: 107

Klif orłowski

olej, tektura; 17,5 x 21 cm;
sygn. l. d.: E. Dzierżencki.
estymacja: 3 500 - 3 800 zł