Nr katalogowy: 106

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

Nr katalogowy: 106

Jerzy Antoni Potocki przed stadionem Wisły w Krakowie, 1932

olej, płótno; 50 x 35 cm;
sygn. i dat. p. d.: Wlastimil / Hofman / 1932
estymacja: 18 000 - 22 000 zł