Nr katalogowy: 39

Wojciech GERSON (1831-1901)

Nr katalogowy: 39

Pejzaż, 1898

akwarela, papier; 10 x 13 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. po środku: WG / 98 (monogram)
estymacja: 6 000 - 7 000 zł
Cena sprzedaży 13 000 zł