Nr katalogowy: 15

Stanisław KAMOCKI (1875-1944)

Nr katalogowy: 15

Plac Mariacki w Krakowie

litografia, papier; 47 x 56 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: St. Kamocki.
estymacja: 1 200 - 1 400 zł