Nr katalogowy: 379

Marc CHAGALL (1887-1985)

Nr katalogowy: 379

Jerusalem Windows

litografia barwna, papier; 63 x 47 cm (w świetle oprawy);
sygn. na płycie p. d.: MARC / Chagall, l. d. napis: CH.SORLIER GRAV.LITH (drukiem).
estymacja: 1 500 - 1 800 zł