Nr katalogowy: 378

Jan Bonawentura OSTROWSKI (ur. 1946)

Nr katalogowy: 378

Nosorożec

olej, płótno; 92 x 100 cm;
sygn. l. d.: BoNaWeNTuRa.
estymacja: 4 000 - 5 000 zł