Nr katalogowy: 377

Eugeniusz OCHONKO (ur. 1964)

Nr katalogowy: 377

Bez tytułu; z cyklu "Świat to teatr"; 2012

akryl, płótno; 92 x 110 cm;
sygn. i dat. l. d.: Ochonko 12;
estymacja: 6 000 - 7 000 zł