Nr katalogowy: 336

Jerzy FLISAK (1930-2008)

Nr katalogowy: 336

Nie chce z nami tańczyć, 1953

akwarela, piórko, tusz, papier; 29 x 35 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Flisak 53;
estymacja: 2 800 - 3 400 zł