Nr katalogowy: 310

Jacek SROKA (ur. 1957)

Nr katalogowy: 310

Zima stulecia, 2007

akwaforta, akwatinta, papier; 39,4 x 27,6 cm (wymiar odbitki), 63,2 x 43 cm (wymiar arkusza);
sygn. i dat. l. d.: SROKA 2007 (na płycie) oraz opis autorski u d
estymacja: 1 000 - 1 200 zł
Cena sprzedaży 1 000 zł