Nr katalogowy: 368

Leszek MISIAK (ur. 1943)

Nr katalogowy: 368

Ziemia, 2014

tempera jajowa, olej, płótno; 80 x 100 cm;
sygn. l. d.: ML (monogram wiązany);
estymacja: 6 500 - 8 000 zł