Nr katalogowy: 354

Zygmunt CZYŻ (1940-2003)

Nr katalogowy: 354

Zaklęcie

olej, płótno; 82 x 102 cm;
sygn. p. d.: Zygmunt Czyż;
estymacja: 2 800 - 3 200 zł
Cena sprzedaży 2 500 zł