Nr katalogowy: 319

Ewa ZAWADZKA (ur. 1950)

Nr katalogowy: 319

Materia ciszy, 2020

olej, płótno; 70 x 80 cm;
na odwrocie opis autorski: EWA ZAWADZKA / MATERIA CISZY-2017 / 2020 / 419.
estymacja: 3 500 - 4 500 zł