Nr katalogowy: 320

Magdalena STARSKA (1980)

Nr katalogowy: 320

Macham Ci, 2018

olej, płótno; 120 x 80 cm;
na odwrocie opis autorski: Macham Ci / M. Starska 2018.
estymacja: 5 000 - 8 000 zł
Cena sprzedaży 6 500 zł