Nr katalogowy: 822

Zegarmistrz FRANCIS WELLS (czynny po poł. XVIII w.)

Nr katalogowy: 822

Zegar szafowy, podłogowy

obudowa: mahoń, intarsja, szkło; mechanizm: mosiądz, brąz, stal; wys. 240 cm; szer. 70 cm; głęb. 34 cm.
Anglia, Londyn, po poł. XVIII w.
estymacja: 22 000 - 26 000 zł