Nr katalogowy: 76

Władysław BAKAŁOWICZ (1833-1903)

Nr katalogowy: 76

Supraporta z puttami

olej, płótno; 31,5 x 94,5 cm;
sygn. l. d.: LBakałowicz
estymacja: 19 000 - 23 000 zł