Nr katalogowy: 75

Malarz nieokreślony, francuski, XIX w.

Nr katalogowy: 75

Portret kobiety

olej, płótno; 45,5 x 38 cm;
Obraz przed konserwacją.
estymacja: 3 000 - 3 600 zł
Cena oferowana 2 700 zł