Nr katalogowy: 73

Jan GĄSIENICA-SZOSTAK (1895-1943)

Nr katalogowy: 73

Zamieć

olej, płótno; 84 x 120 cm;;
sygn. p. d.: Gąsienica Szostak.
estymacja: 12 000 - 14 000 zł