Nr katalogowy: 74

Leonard STROYNOWSKI (1858-1935)

Nr katalogowy: 74

Opowieści dziadunia

olej, płótno; 32 x 44,5 cm;
sygn. p. d.: L. Stroynowski.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
Cena oferowana 4 500 zł