Nr katalogowy: 62

Józef WRZESIŃSKI (1872-?)

Nr katalogowy: 62

Kościół w Kwiatoniu

olej, płótno dublowane; 51 x 60,5 cm;
na odwrocie nalepka z odręczną adnotacją: JWrzesiński.
estymacja: 2 400 - 2 800 zł