Nr katalogowy: 45

Stanisław ŻURAWSKI (1889-1976)

Nr katalogowy: 45

Akt kobiety - Toaleta

olej, tektura; 50 x 35 cm;
sygn. p. d.: St. Żurawski (ryte w warstwie malarskiej).
estymacja: 3 500 - 4 500 zł
Cena oferowana 3 000 zł