Nr katalogowy: 46

Jan GĄSIENICA-SZOSTAK (1895-1943)

Nr katalogowy: 46

Portret córeczki, 1929

olej, tektura, 18 x 14 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Gąsienica Szostak Jan / 1929 r.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Cena sprzedaży 2 000 zł