Nr katalogowy: 13

Rafał MALCZEWSKI (1892-1965)

Nr katalogowy: 13

Pejzaż, ok. 1950

akwarela, na podrysowaniu ołówkiem, karton; 48 x 32,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Rafał Malczewski.
estymacja: 14 000 - 16 000 zł
Cena oferowana 13 000 zł