Nr katalogowy: 12

Aleksander HILLENBRAND, XX w.

Nr katalogowy: 12

Przed kościołem, 1932

akwarela, papier żeberkowy; 23,3 x 17,3 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: A. Hillenbrand . 932.
estymacja: 1 200 - 1 400 zł