Nr katalogowy: 616

Nr katalogowy: 616

Para desek do serów, koniec XIX w.

- deska z uchem: porcelana; 0,7 x 12,5 x 22 cm; sygn. na odwrocie: C. T. / TIELSCH - ALTWASSER / GERMANY / 38.
- deska prostokątna: porcelana; 7 x 12 x 19,5 cm