Nr katalogowy: 609

WEDGWOOD

Nr katalogowy: 609

Półmisek z luźnym bukietem, koniec XIX w.

porcelana Wedgwood, kalka; 3 x 25 x 25 cm;
sygn. czerwienią na spodzie: ROBERT / WEDGWOOD / ETRURIA ENGLAND; poniżej wycisk w masie: MADE IN / ENGLAND /