Nr katalogowy: 328

Barbara PRZYŁUSKA (ur. 1958)

Nr katalogowy: 328

Z cyklu: " Kwiaty", 2003

olej, tektura; 34,5 x 16,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: 2003 / Barbara / Przyłuska;