Nr katalogowy: 324

Maria DZIOPAK (ur. 1954)

Nr katalogowy: 324

Kwiaty w ogrodzie, 1996

olej, płótno; 54,5 x 46 cm;
sygn. i dat. p. d.: M. Dziopak / 96.