Nr katalogowy: 315

Stefania DRETLER-FLIN (1909-1994)

Nr katalogowy: 315

Przekupki I, lata 50. XX w.

monotypia, papier; 17 x 21 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d. (ołówkiem); po lewej tytuł.