Nr katalogowy: 134

Artysta nieokreślony

Nr katalogowy: 134

Martwa natura z bukietem kwiatów

olej, płótno naklejone na deskę; 56 x 45,5 cm;
sfalowanie podobrazia, odpryski malatury, w licznych miejscach odspojenie warstwy malarskiej od gruntu.