H. R. KONIGSBRUN (XX w.)
Nr katalogowy: 133
Korfu
olej, płótno; 99 x 137,5 cm;
sygn. p. d.: Konigsbrun; do konserwacji.
olej, płótno; 99 x 137,5 cm;
sygn. p. d.: Konigsbrun;
sygn. i opisany na odwrocie: H. R. Konigsbrun, "Corfu".
do konserwacji.