Nr katalogowy: 127

J. ZAKRZEWSKI (XX w.)

Nr katalogowy: 127

Wioska rybacka, 1938

olej, płótno 45,5 x 60 cm;.
sygn. p. d.: J. ZAKRZEWSKI 1938.