Nr katalogowy: 78

Malarz nieokreślony, z pracowni Wojciecha Kosssaka, XX w.

Nr katalogowy: 78

Szarża polska na wojska rosyjskie

olej, tektura; 51,5 x 67 cm.
estymacja: 4 000 - 5 000 zł