Nr katalogowy: 57

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

Nr katalogowy: 57

Dziewczynki z ptaszkami, ok. 1925

olej, tektura; 35 x 49,5 cm;
sygn. p. d.: Wlastimil / Hofmann.
estymacja: 35 000 - 38 000 zł
Cena sprzedaży 36 000 zł