Józef ZAJĄC (1890-1974)
Nr katalogowy: 56
Dziewczynka na tle łąki z kwitnącymi makami - Portret córki artysty, 1933
olej, tektura; 44 x 59,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Józef Zając
estymacja: 3 500 - 4 500 zł
sygn. p. d.: Józef Zając
estymacja: 3 500 - 4 500 zł