Nr katalogowy: 48

Julia GIŻYCKA-BEREZOWSKA (1880-1976)

Nr katalogowy: 48

Martwa natura z owocami i kwiatami, ok. 1937

olej, płótno; 54,5 x 113 cm;
sygn. p. d.: Giżycka Berezowska
estymacja: 3 500 - 4 500 zł