Nr katalogowy: 18

Franciszek TEPA (1829-1889)

Nr katalogowy: 18

Druciarz

akwarela, ołówek, papier; 25,5 x 16 cm (w świetle passe-partout);
sygn. l. d.: Fr. Tepa (piórem).
estymacja: 3 000 - 3 500 zł
Cena sprzedaży 3 700 zł