Nr katalogowy: 373

Lucjan MIANOWSKI (1933-2009)

Nr katalogowy: 373

Z cyklu: Spacer, 1974

litografia barwna, papier; 92 x 61 cm (arkusz); 82 x 54 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: Lucjan Mianowski 74 (ołówkiem), opisana l. d.: E.A.
estymacja: 2 000 - 2 200 zł
Cena sprzedaży 1 800 zł