Nr katalogowy: 368

Victor VASARELY (1906-1997)

Nr katalogowy: 368

Kompozycja

litografia barwna, papier; 80 x 49,5 cm (wymiar odbitki), 115 x 71 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Vasarely (ołówkiem);
estymacja: 3 000 - 3 500 zł