Nr katalogowy: 342

Józef SZAJNA (1922-2008)

Nr katalogowy: 342

Trąba, 1998

technika mieszana (akwarela, gwasz, kredka, ołówek), papier; 29 x 42 cm;
sygn. i dat. p. d.; Szajna 98 (ołówkiem), opisana l. d.: Trąba (ołówkiem).
estymacja: 5 500 - 6 500 zł