Nr katalogowy: 322

Zdzisław SALABURSKI (1922-2006)

Nr katalogowy: 322

Kompozycja, 1964

olej, płótno; 96 x 70 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Z. Salaburski / 1964 / Warszawa.
estymacja: 4 500 - 5 500 zł
Cena oferowana 3 500 zł