Nr katalogowy: 308

Janina KRAUPE-ŚWIDERSKA (1921-2016)

Nr katalogowy: 308

Strefy światła, 1988

olej, płótno; 100,5 x 74 cm;
sygn. p. d.: J. Kraupe;
estymacja: 12 000 - 15 000 zł