Nr katalogowy: 82

Malarz nieokreślony, zachodnioeuropejski, XVIII w.

Nr katalogowy: 82

Młodzieniec z fajką

olej, płótno dublowane; 58 x 51 cm.
estymacja: 5 500 - 6 000 zł