Nr katalogowy: 53

Ludwik CZAJKOWSKI (1895-1961)

Nr katalogowy: 53

Kwiaty w wazonie

olej, płótno; 79 x 59 cm;
sygn. p. d.: L. Czaykowski.
estymacja: 4 000 - 4 800 zł