Nr katalogowy: 39

Henryk WOŹNIAKOWSKI (XX w.)

Nr katalogowy: 39

Pejzaż miejski, 1962

olej, płótno; 72,5 x 59,5 cm;
sygn. i dat. p. g.: H Woźniakowski / 1962.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł