Nr katalogowy: 24

Tadeusz KOKIETEK (1920-1982)

Nr katalogowy: 24

Potyczka ze Szwedami, 1979

olej, płótno; 115 x 131,5 cm;
sygn. l. d.: Tadeusz Kokietek - 1979 -
estymacja: 27 000 - 32 000 zł