Nr katalogowy: 18

Walerij Iwanowicz JAKOBI (1843-1902)

Nr katalogowy: 18

Pejzaż z południa

akwarela, papier; 27,5 x 37,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: W. Jakobi (podpis cyrylicą)
estymacja: 20 000 - 24 000 zł