Nr katalogowy: 370

Edmund BURKE (1912-1999)

Nr katalogowy: 370

Igraszki z nimfami

akwarela, gwasz, papier, 41 x 68,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Burke
estymacja: 2 000 - 2 500 zł
Cena oferowana 1 100 zł