Nr katalogowy: 371

Stanisław BATRUCH (1935-2015)

Nr katalogowy: 371

Pejzaż, 1965

akryl, płótno, 75 x 60 cm;
sygn. i dat. p. d.: S. Batruch. 65;
estymacja: 3 600 - 4 800 zł