Nr katalogowy: 345

Jan IWANIUK (1943-1992)

Nr katalogowy: 345

Osaczenie,1985

olej, płótno, 73 x 50 cm;
sygn.: J. IWANIUK 85
estymacja: 4 500 - 5 000 zł